מותג הנשק גלוק - GLOCK

בתחום האקדחים ניתן למצוא מספר חברות ידועות, אך אין ספק שחברת GLOCK מהווה מותג מוביל, ועל כך האמינות הידועה והאיכות הבלתי מתפשרת אחראיים. מאחורי ההצלחה הגדולה עומד מותג אוסטרי שהחל את דרכו בשנת 1963, כך שכיום לאחר שנים של ניסיון, ניתן למצוא לא פחות מ -74 סוגים.
מעניין לציין שחברת גלוק הייתה חלוצה בתחום ייצור חלקים שעשויים מפלסטיק, ואף לעומת מותגים אחרים, כאן לא תמצאו ניצרה חיצונית נראית לעין, אלא מנגנון"safe action" שמעניק חלופה יעילה. המנגנון כולל כ3 מנגנוני בטיחות, כולל אבטחת נוקר, משבת הדק והפלת דוקרן. על מנת לבטל את המנגנון נדרשים למשוך את ההדק לאחור, עובדה שמציעה יתרון כפול: גם מסייעת למזער תאונות ירי וגם מציעה שימוש בטוח כאשר הנשק נמצא במצב דרוך.

גלוק – הנשק של כוחות הביטחון

בין היתר אקדחי גלוק מצופים בשכבה מיוחדת שמסייעת למזער חלודה והופעת סדקים, עובדה נוספת שהופכת את נשקי החברה לבחירה המועדפת על ארגוני הביטחון. בארץ הימ"מ והשב"כ נעזרים רבות באקדחי גלוק, במיוחד בגלוק 17, גלוק 19 ובגלוק 26, כאשר גם גלוק 17 מסייע רבות, אם כי בעיקר את היחידות המיוחדות.
מי שייבחן את הדגמים השונים, יימצא שהם נבדלים האחד מהשני בעיקר מבחינת הקוטר של התחמושת הייעודית, הגודל של הכלי וכמובן שגם מבחינת יכולות ייחודיות. מכאן שאם מתלבטים בין מספר דגמים, מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הכוונה נקודתית, כך שתיבחרו בדגם האידאלי ביותר עבורכם. 

חנות הנשק ארומה ארמס מתמחה בנשקים והוצאת רישיון ירי. 

אקדח גלוק

בימים אלה שבהם אנשים ממהרים להוציא רישיון נשק ולהתחיל להתאמן בנשק כדי להגן על עצמם ועל אחרים, אנחנו מזכירים לכם את המותג שנחשב לאמין ולבטוח במיוחד, ומשמש כוחות ביטחון כבר שנים רבות בהצלחה ובאמינות רבה – גלוק. זהו מותג אקדחים שמופיע רבות בכל זירת שימוש בנשק ובכל ארגון שנשען על נשק ככלי מקצועי שמשמש לעבודה. זאת גם הסיבה שכל כך הרבה אנשים מחפשים את הדגמים של מותג זה לפני שהם מחפשים דגמים אחרים, בדיוק בגלל הבטיחות והאמינות שלו בשימוש. אם אתם חדשים בתחום זה ומחפשים את האקדח הראשון שלכם שתוכלו להשתמש בו בצורה בטוחה ועם מנגנוני ביטחון רבים, זה בוודאי יהיה אחד הדגמים של גלוק.

מה חשוב לדעת על אקדחים?

גלוק הוא מותג שאי אפשר לתאר את עולם האקדחים והנשק בלעדיו ואת כוחות הביטחון ברחבי העולם ללא הכלי הזה. הוא מככב במכירות ובביקוש בכל חנות נשק ולכן מדברים עליו רבות כעל נשק שמתאים גם למי שרק מוציא רישיון וגם למי שכבר ותיק בתחום. אבל גם בנושא אקדחים בכלל חשוב לדעת גם שאם אתם רציניים בכוונות שלכם להתחמש ולהתאמן, יש להכיר את החוקים ולא להזניח את החובה של חידוש רישיון נשק בכל שלוש שנים בדרך כלל. חובה להחזיק ברישיון נשק ולהתאמן בצורה סדירה כדי לא לאבד את היכולת לתפעל נשק ולירות וכדי להיות בטוחים שהכושר שלכם נותר ללא שינוי.

למה דווקא גלוק?

גלוק מציעה לבעלי רישיון נשק דגמים שונים שכל אחד מהם מתאים לגודל כף יד שונה כך שגם לנשים יש אפשרות לשאת גלוק בטיחותי ויעיל מבצעית. אקדח כזה שאינו מחליד ואינו כושל הודות למנגנון הבטיחות שלה שמתאים במיוחד גם למי שזקוק לאקדח תוך כדי נסיעה בכבישים לא בטוחים ורוצה שהאקדח יישאר במצב זמין ומוכן לפעולה מבלי לסכן אותם. זהו נשק שמתאים גם לבעלי כף יד גדולה וגם בינונית והדגמים השונים הם גם בעלי מאפיינים שונים שמתאימים לסגנונות ירי ושימוש מגוונים.אנשי המקצוע בחנותנו יתאימו לכם את הנשק שישרת אתכם בנאמנות ובבטיחות רבה.

שאלות נפוצות:

1מדוע אקדח גלוק הוא אחד האקדחים המועדפים על כוחות הביטחון?

אקדחי גלוק בנו לעצמם מוניטין בקרב כוחות הביטחון וגם השווקים האזרחיים ברחבי העולם כאקדח אמין ובטיחותי.  האקדח הינו בעל מנגנון נוקר פנימי, עם גוף פולימרי אשר מפחית את משקלו. הגלוק הינו קל לשימוש ותחזוקה. יתרון נוסף של הגלוק שיש לו שוק חלקים/חלפים רחב מאוד: ניתן להחליף לו הדק, פקדים, כוונות ועוד. 

2מה ההבדלים בין דגמי הגלוק השונים?

מביני עניין ימצאו הבדלים באקדחי הגלוק בגודל ומשקל הכלי, ההתאמה שלו לכפות ידיים בגדלים שונים, כמות הכדורים במחסנית, קוטר התחמושת ועוד. גלוק מציעים מגוון רחב של דגמים שמתאימים לכל אחד לפי הצרכים האישיים שלהם.  

0
  0
  עגלת הקניות שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
  פתח וואטסאפ
  אפשר לעזור?
  לקוחות יקרים,
  לאור עומס הפניות נא לפנות בנושא רישיון נשק למשרד לביטחון פנים.

  תודה
  Call Now Button דילוג לתוכן