סוגי אקדחים

סוגי אקדחים

יותר ויותר אנשים מבינים שללא רישיון נשק קשה לחיות כאן ולשמור על הביטחון האישי שלכם ושל יקיריכם. יש צורך בנשק כדי להגן על הרכוש שלכם וגם על חיי אנשים במקרים שנתקלים בהם ברחוב, כפי שאנחנו עדים לכך לא פעם מסרטוני אירועים שמופצים בתקשורת ובמדיה החברתית. שם אפשר להבין עד כמה זה חיוני לא רק להוציא רישיון אלא גם לבחור בנשק הנכון, ואת זה אפשר לעשות כשמוצאים חנות נשק שאפשר לסמוך על הייעוץ שלה ועל ההתאמה הנכונה של הנשק לצרכים שלכם. זה מחייב גם כמובן לשמור על חידוש רישיון נשק או לחדש אותו אם היה לכם בעבר ואתם רוצים לחזור ולהחזיק בנשק כזה, ויש לעשות זאת לפי חוק ולפי הנהלים, כולל מטווחים שמכשירים אתכם לירי בטוח. כשאתם באים לרכוש נשק קחו בחשבון שישנם סוגי אקדחים שונים.

מה חשוב לדעת על אקדחים וסוגיהם?

זה לא מספיק להוציא רישיון נשק, אלא גם לבחור בנשק שמתאים לכם. זה לא רק עניין של מחיר אלא בעיקר האם מדובר בנשק שמיועד לגברים או לנשים, האם זהו נשק כבד או קל, האם זה מיועד לצרכים של הגנה עצמית בלבד או גם למי שנהנה מספורט קליעה ורוצה גם להתנסות ביותר ממטווחי חובה על פי חוק. אקדח בוחרים גם על פי נוחות התפעול הבטוח משום שהמטרה בסופו של דבר היא להצליח להפעיל את הנשק מבלי להיתקע אתו ומבלי לאבד שליטה עליו. כך שבכל הכבוד לאקדחים ממותגים ויקרים וגדולים, מומלץ לבחור באקדח שיעניק לכם ביטחון משום שאתם מצליחים לשלוט בו ולהפעיל אותו ברגע הנדרש. את האקדח המתאים כדאי לבחור בעזרת יועצי חנות נשק, ולא לשכוח שבכל שלוש שנים חובה חידוש רישיון נשק ורענון במטווחים.

סוגי אקדחים חייבים להיות אמינים ואיכותיים

חנות נשק כמו שלנו מתמחה בנשק ובהוצאת רישיון נשק וחידושו ואנחנו מתגאים בכך שאנחנו מוכרים סוגי אקדחים שנחשבים למותגים מובילים ואמינים. החשיבות של אקדח הוא לפי האמינות והמוניטין שהוא צובר לאחר שנים רבות של שימוש על ידי אנשים ובעלי מקצוע שזקוקים לנשק זה למטרות עבודה יום יום, כמו כוחות הביטחון. ככל שהמותג יותר ותיק יש גם יותר סיכוי שהוא אמין טכנית ואיכותי לשימוש, ויש לחפש בו דגמים שמבטיחים נוחות תפעול ובטיחות גם לאנשים שונים שמחפשים מותג אקדח שמתאים להם. במובן הזה אנחנו מציעים גם אקדחים חדשים וגם אקדחים יד שנייה כדי להקל על הקונים למצוא אקדח במחיר סביר שמתאים להם והוא מספיק אמין וטוב למטרתם.

אקדחי גלוק ומותג CZ

המותג הראשי שאנחנו מוכרים הוא אקדח מתוצרת חברת גלוק האוסטרית שידועה כבר עשרות שנים במותג האקדח שלה. GLOCKהאיכות שלה מוכרת גם לכוחות הביטחון ובישראל למרבה הצער השימוש בהם רב יחסית ויומיומי כמעט. לכן, גלוק הפך להיות כמעט האקדח הרשמי של גלוק שלה 73 סוגי אקדחים. היא נחשבת לחברה בטוחה בעיקר בגלל הדגש שהיא שמה על מנגנוני הביטחון כמו אבטחת נוקר, משבת הדק והפלת דוקרן, שהם שלושה מנגנוני ביטחון שמבטיחים פעולה בטוחה. זה מונע ירי לא מכוון ותאונות פליטת ירי ואפילו בטיחות במצב דרוך. מלבד המנגנונים האלה שמעניקים לכם שקט נפשי כדאי לקחת בחשבון שגם קל לתחזק אותו משום שהוא מצופה בשכבת אל חלד מיוחדת שגם מונעת סדקים. הבחירה בהם תיעשה על פי הקוטר והיכולות שלו שיתאימו למטרות שלכם לפי הדגם שבו תתנסו ותרגישו אותו בידיכם. מותגים אחרים שתמצאו בחנות הם אקדחים של מותג CZ הצ'כי, שמספק אחיזה מעולה בנשק וגם ההדק שלו זוכה לשבחים. זה אקדח מצטיין שזוכה בתארים בכל שנה ומומלץ למי שמחפש אקדח נוח יותר לתפעול ואיכותי.

4.1/5 - (31 votes)
תוכן עניינים:
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
0
  0
  עגלת הקניות שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
  פתח וואטסאפ
  אפשר לעזור?
  לקוחות יקרים,
  לאור עומס הפניות נא לפנות בנושא רישיון נשק למשרד לביטחון פנים.

  תודה
  Call Now Button דילוג לתוכן