כוונות לנשק

ייתכנו שינויים במלאי עקב המצב הבטחוני

מחפשים כוונות לנשק? בעמוד זה תוכלו להתרשם ממגון כוונות מקצועיות לנשק ליום ולילה. ארומה ארמס טקסטיל, חנות נשק ותחמושת, מזמינה אתכם לסניף בפתח תקווה. נציגנו ישמחו להעניק ייעוץ ולענות על כל שאלה או התלבטות.

רקע

רישיון נשק במדינת ישראל הוא משהו שקשה הרבה יותר להוציא מאשר במדינות אחרות ברחבי העולם כמו למשל בארצות הברית. שם לדוגמא, כל מה שצריך בשביל להחזיק בנשק, הוא לעבור את גיל 21 ולהחזיק באזרחות מקומית. בישראל לעומת זאת, החוקים מחמירים הרבה יותר, ודורשים הוצאה של רישיון לנשק אותו מנפיק האגף לרישוי כלי ירייה במשרד לביטחון הפנים. את הרישיון ניתן להוציא רק לאחר הגשת טפסים מתאימים ואישור מרופא, וגם אז לא תמיד מקבלים את הרישיון המיוחל. בכל מקרה, המצב הביטחוני הרעוע השורר במדינת ישראל כמעט ברציפות מאז הקמתה, גורם לאנשים רבים מכל חלקי הארץ לרצות ולהחזיק בכלי נשק אישי, שיחזק את תחושת הביטחון שלהם, ויאפשר להם להגן על עצמם ועל אחרים במקרה של פיגוע טרור.

כיצד מגישים בקשה עבור רישיון לנשק?

כאמור, בישראל החוק קובע כי בשביל להחזיק כלי נשק כמו אקדח, יש צורך בהחזקה של רישיון לנשק בתוקף אותו מנפיק המשרד לביטחון לאומי. השלב הראשון בתהליך הבקשה הוא מילוי הטופס המתאים באתר של המשרד לביטחון פנים, תוך צירוף של המסמכים הנדרשים הכוללים את הסיבה לבקשה ואת הפרטים המלאים אודות המבקש. אחרי שיימצא כי אכן המבקש זכאי על פי חוק להחזיק ברישיון לכלי נשק, ייקבע לו פגישה אצל פקיד רישוי במשרד לביטחון פנים, שם ייבדקו כל המסמכים הרלוונטיים ותקינותה של הבקשה. לאחר כל השלבים הללו, כל מה שנותר לעשות הוא לחכות לתשובה ואישור סופי, ואז להמציא הצהרת בריאות חתומה בידי רופא משפחה, ולמלא כתב הסכמה המצוי באתר של המשרד לביטחון פנים.

אני מתקשה בתהליך הוצאת הרישיון, מה ניתן לעשות?

אם אתם מנסים לעבור לבד את התהליך של הוצאת הרישיון, ייתכן ואתם נתקלים בקשיים כאלה ואחרים אשר עלולים לגרום לכם להרפות ולוותר על הרעיון. אולם – אין סיבה להתייאש. תוכלו לפנות אל אנשי ארומה ארמס טקטיקל בע"מ, חנות נשק מהמובילות בארץ השוכנת בעיר פתח תקווה, אשר מסייעת לאזרחים להתמודד על הבירוקרטיה הלא פשוטה הכרוכה בהוצאת רישיון לנשק, והיא תשמח לסייע לכם בכל מה שיידרש. לאחר שתשלימו את התהליך, תוכלו גם לבוא ולרכוש את כלי הנשק שלכם בחנות בפתח תקווה, אשר מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של אקדחים חדשים כמו אקדחי גלוק ו CZ, אקדחי יד שנייה, תחמושת, כוונות לנשק, אביזרים לניקוי הנשק ועוד.

כיצד בוחרים כוונות לנשק?

כוונת הרובה היא מרכיב קריטי המשפיע באופן משמעותי על דיוק הירי. אז בין אם אתם ספורטאים, אנשי אכיפת החוק או ציידים – הכוונת הנכונה יכולה לעשות הבדל משמעותי בביצועיכם. מאמר זה מתעמק בסוגים, בפונקציות ובשיקולים בעת בחירת כוונות רובה.

סוגי כוונות לנשק

כוונות ברזל: כוונות ברזל הן הסוג הבסיסי ביותר של מערכות הצפייה. הן מורכבות משני חלקים: הכוונת האחורית והכוונת הקדמית. היורה מחבר את שתי הנקודות הללו כדי לכוון למטרה. כוונות ברזל עמידות, אינן דורשות סוללות, ולעתים קרובות משמשות ככוונות גיבוי. עם זאת, הן דורשות רמה גבוהה יותר של מיומנות ותרגול כדי להשיג שימוש יעיל בהן.

כוונות אופטיות: כוונות אלה – המכונות טלסקופים – הן מכשירים אופטיים שמגדילים את המטרה, מה שמקל על כיוון מדויק למרחקים ארוכים. הן מצוידות ברשתית, שהיא מערך שנתות או נקודת כיוון. הסקופים מגיעים גם יכולות הגדלה שונות ובגדלים שונים של עדשות, המותאמות לצורכי ירי ספציפי. הן נמצאות בשימוש נרחב בציד ובירי תחרותי בשל הדיוק שלהן.

כוונות השלכה (נקודה אדומה): כוונות השלכה מקרינות נקודה אדומה על העדשה, מה שמאפשר ליורה לכוון במהירות ובדייקנות. הן יעילות במיוחד במקרי ירי קרוב לטווח בינוני והן פופולריות ביישומים טקטיים וצבאיים. כוונות השלכה מופעלות על ידי סוללה אך יתרונן בתפיסת יעדים מהירה יותר ובדיוק גדול יותר בהשוואה לכוונות ברזל.

כוונות הולוגרפיות: כוונות אלה עושות שימוש בלייזר כדי להקרין תמונה הולוגרפית של רשת על עינית הכוונת. כוונות הולוגרפיות מאפשרות תפיסת יעדים מהירה, יעילות בתנאי תאורה חלשה. הן משמשות לעתים קרובות בתרחישים טקטיים שבהם מהירות ודיוק הם חיוניים.

בחירת הכוונת הנכונה

בעת בחירת כוונות לנשק, יש לקחת בחשבון כמה גורמים:

מַטרה: לשימוש ברובה תפקיד משמעותי בקביעת הכוונת המתאימה. לדוגמה, מי שיוצא לציד עשוי להעדיף כוונת טלסקופית עם הגדלה גדולה יותר, בעוד שיורה טקטי עשוי לבחור בכוונת נקודה אדומה או בכוונת הולוגרפית לצורך זיהוי מהיר יותר של המטרה.

סביבה: סביבת הירי משפיעה גם היא על בחירת הכוונת – ביערות עבותים או בתרחישים של טווח קרוב כוונת נקודה אדומה או כוונת טלסקופית בעלת הגדלה נמוכה תועיל יותר. בשטחים פתוחים או לירי לטווח ארוך מתאימה יותר כוונת טלסקופית בעלת עוצמה גדולה.

תַקצִיב: מחיריהן של כוונות לנשק משתנות מאחת לאחרת. בעוד שכוונות יוקרתיות מציעות תכונות ועמידות מעולות, יש גם אפשרויות לכוונות במחיר שווה לכל נפש המספקות ביצועים טובים. חיוני לאזן בין העלות לבין התכונות והאיכות הנדרשות.

תְאִימוּת: חשוב לוודא שהכוונת תואמת לרובה שלכם. רובים שונים עשויים לדרוש מערכות ספציפיות או התאמות כיוון מיוחדות.

לרכוש כוונות לנשק מהמקצוענים

חברת ארומה ארמס טקטיקל (Aroma Arms), שנוסדה על ידי יורים בשביל יורים, מתמחה במכירת נשק ואביזרים נלווים, ודואגת לחידוש רישיון נשק ואימוני ירי. בין הכוונות שהיא מספקת:

* כוונות יום + לילה סיב אופטי וטריטיום TRUGLO TFX PRO – מתאימות לגלוק 17/19/45

* כוונות לילה מפרולייט לגלוק Hyperbright – בצבעים ירוק כהה, צהוב "ליים", כתום. מתאימות לגלוק  19/26/17/45/43/43X/48

* כוונות לילה מפרולייט TRUDOT לגלוק – צבע לבן לכל סוגי הגלוק

RMSx * – מתוצרת Shield Sights הבריטית, מהמובילות העולמיות בתחום הנשק, המשמשת בשוק הביטחוני והאזרחי ברחבי העולם. הכוונת בעלת פרופיל קטן עם עדשה גדולה מבטיחה חוויית ירי מצוינת בלי צורך להתמודד עם כוונות גדולה וכבדה. נוצרה במיוחד כדי לסייע בזיהוי המטרה במהירות ובנוחות ומאפשרת תגובת ירי מהירה ומדויקת יותר. הכוונת מיועדת גם ליורים ספורטיביים. עשויה מחומרים איכותיים וממיטב האלקטרוניקה, דבר שמבטיח לה עמידות לאורך זמן. תכונות: תאורת לד בטוחה, ציפוי עדשה נגד השתקפות, סוללת ליתיום 3V חזקה במיוחד, טווח בהירות נמוך ביותר המתאים לראיית לילה וחזק ביותר הנראה על רקע השמיים בים בהיר, עשויה אלומיניום איכותי בצבע שחור או 8 צבעים, משקל: 19 גרם בלבד.

RMSw * – מתוצרת Shield Sights. בעלת עמידות מרשימה למים ובתנאי שקט קשים. איכותית ומדויקת במיוחד. תכונות: מקור אור בטוח לחלוטין, ציפוי קשיח נגד השתקפות, סוללת ליתיום חדשנית המספיקה ל-3-2 שנים, התאמת בהירות אוטומטית, משקל נמוך במיוחד של 17.5 גרם, מגיעה בצבע שחור מט, מידות: 42X23X22 מ"מ (אורך-רוחב-גובה).

RMSc * – מתוצרת Shield Sights. כוונת פופולרית מאוד ברחבי העולם. עשויה פולימר נטול פרלקס, עמידה בפני מכות וזעזועים חזקים פי 10 ממוצרים המשתמשים באופטיקה עשויה זכוכית, מיוצרת בטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות לה להשאיר חתימה חזותית מינימלית. תכונות: נורת לד בטוחה לשימוש, משקל נמוך במיוחד – 16.4 גרם, התאמה אוטומטית של הבהירות, סוללת ליתיום 3V חזקה במיוחד, טווח בהירות נמוך לראיית לילה ובהירות חזקה לשמיים בהירים, מידות: 40X23X22 (אורך-רוחב-גובה).

Shield Reflex Mini Sight (RMS) * – כוונת השלכה (נקודה אדומה) מתוצרת Shield Sights. מספקת ליורה יתרון בתפיסת מטרה מהירה ומדויקת יותר כששתי העיניים פתוחות ונהנות משדה ראייה רחב. יציבה, בעלת פרופיל קטן. גלוק התאימה את הכוונת האופטית הזו כפרופיל תחנת עגינה לכוונת השלכה בדגמי 43X MOS ו-MOS 48. מנגנון הכוונה חשמלי עם חיישן תאורה המשנה את עוצמת בהירות הנקודה האדומה אוטומטית בהתאם לצורך. תכונות: גודל נקודה –  MOA 4 ו-MOA 8, עדשת רפלקס X1, ציפוי עדשה פולימרי עמיד לשבירות, סוללת ליתיום V3, עשויה אלומיניום בצבע שחור מט, משקל 17.5 גרם, מידות 23X25X42 מ"מ.

0
  0
  עגלת הקניות שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
  פתח וואטסאפ
  אפשר לעזור?
  לקוחות יקרים,
  לאור עומס הפניות נא לפנות בנושא רישיון נשק למשרד לביטחון פנים.

  תודה
  Call Now Button דילוג לתוכן