תחמושת

תחמושת

יותר ויותר אנשים בוחרים בשנים האחרונות להוציא רישיון לנשק. כל אדם שמגיש בקשה לאגף רישוי כלי ירייה במשרד לביטחון פנים, מחזיק בסיבה משלו שבגינה הוא בוחר להחזיק אצלו כלי ירייה. הסיבות רבות ומגוונות, ישנם אנשים שבוחרים להחזיק נשק משום שהם גרים באזור הנחשב למסוכן, והם רוצים באמצעותו להגן על בני משפחתם ותושבי המקום. ישנם אנשים שרוצים להחזיק בנשק בכדי לחזק את תחושת הביטחון האישי שלהם, וישנם כאלה שפשוט רוצים לעבוד בשמירה וביטחון כמו שמירה על מוסדות חינוך וכדומה, ולשם כך הם נזקקים להחזיק בנשק אישי. כך או כך, הם צריכים לעבור את התהליך החוקי במדינת ישראל לשם הוצאת רישיון נשק, הכולל הגשת בקשה מסודרת לאגף לרישוי כלי ירייה במשרד לביטחון פנים אשר הוא הגוף הרשמי שבסמכותו תחום רישוי כלי הירייה במדינת ישראל.

מה נדרש בשביל להוציא רישיון לנשק?

לעומת מדינות אחרות ברחבי העולם כמו ארצות הברית ומדינות נוספות, מדינת ישראל מחמירה יותר ולא מאשרת בקלות הוצאת רישיון לנשק. בכדי להיות זכאי להוציא רישיון לנשק בישראל, יש לעמוד בכמה דרישות בסיסיות:

 • המבקש חייב להיות אזרח ישראלי או תושב קבע אשר שהה ב – 3 השנים שלפני הגשת הבקשה בתחומי מדינת ישראל.
 • הוא צריך להיות בעל שליטה בסיסית בשפה העברית, כך שיוכל להבין את הנהלים הקשורים באחזקה של נשק בישראל, וכן לענות על תשאול אשר מבצע המשרד לביטחון פנים למבקשי רישיון נשק.
 • הוא מעל גיל 21 ושירת בצה"ל/שירות לאומי או אזרחי. אזרח שלא שירת במקומות הללו יכול לקבל רישיון רק אחרי גיל 27. תושב קבע שאינו אזרח יכול להוציא רישיון לנשק רק אחרי גיל 45.

רכישת תחמושת עבור כלי הנשק שלכם

אחרי שהצלחתם לעבור בשלום את תהליך הוצאת הרישיון, אתם מגיעים לשלב רכישת כלי הנשק ומה שמסביב, כמו תחמושת ואביזרים לנשק. אם אתם בעניין של רכישה של כלי נשק או תחמושת מחנות של מבינים אמיתיים בתחום, כדאי שתכירו את ארומה ארמס טקטיקל. החנות, הממוקמת בפאתי העיר פתח תקווה סמוך לכביש 4, עוסקת במכירה של כלי נשק, תחמושת, נשק יד 2, אביזרים לנשק ועוד. את החנות הנשק הקימו 3 חברים אשר שמו לב שאיכות התחמושת בארץ נמוכה במיוחד, והחליטו לפתוח מקום בו יהיה ניתן לרכוש כלי ירייה ותחמושת ברמה הגבוהה ביותר ובאיכות ללא פשרות. בחנות תוכלו למצוא מגוון גדול של אקדחים ממותגים שונים כמו אקדח גלוק, אקדח סי זד – CZ  ואקדחים מיד שנייה באיכות הטובה ביותר.

אילו מוצרים נוספים ניתן להשיג אצל ארומה ארמס טקטיקל?

מלבד תחמושת וכלי נשק תוכלו להשיג אצל ארומה ארמס טקטיקל מגוון רחב של אביזרים לנשק, וכל מה שאדם המחזיק בנשק צריך. בין המוצרים שתוכלו לרכוש – אביזרים לניקוי הנשק, תחמושת פרמיום, נרתיק לנשק ועוד. בנוסף, אם אתם מתקשים בתהליך ההוצאה של רישיון הנשק, אנשי ארומה ארמס טקטיקל ישמחו לסייע לכם, ולכוון אתכם כך שתוכלו לצלוח את המשוכות הבירוקרטיות בקלות ובמהירות. אין ספק כי העובדה שמייסדי החנות שמים דגש על חווית רכישה מיטבית עבור כל מחזיק בנשק – מאדם שהוציא עכשיו את הרישיון, ועד יורים וותיקים, מאפשרת ללקוחות לקבל את השירות הטוב ביותר, תוך שימת לב על התאמה של כלי הנשק והתחמושת בצורה הטובה ביותר לפי דרישות הלקוח. ארומה ארמס טקטיקל מצהירה כי היא לא ממליצה על כלי נשק מסוימים, אלא על התאמה אישית של כלי הירייה ליורה שעתיד לעשות בו שימוש, בשביל שיקבל את המוצר המתאים ביותר עבורו.

0
  0
  עגלת הקניות שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
  פתח וואטסאפ
  אפשר לעזור?
  לקוחות יקרים,
  לאור עומס הפניות נא לפנות בנושא רישיון נשק למשרד לביטחון פנים.

  תודה
  Call Now Button דילוג לתוכן